Filolog pracUJe!

Szanowni Państwo!
W związku ze zbliżającym się terminem rozpoczęcia zajęć w ramach Projektu Filolog pracUJe! kompleksowy program rozwoju kompetencji studentów 
Wydziału Filologicznego UJ finansowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój,

zapraszamy wszystkich studentów trzeciego roku studiów pierwszego stopnia oraz drugiego roku studiów drugiego stopnia wszystkich kierunków Wydziału Filologicznego UJ do składania dokumentów rekrutacyjnych dotyczących udziału w tym Projekcie.

W ramach Projektu odbywać się będą całkowicie bezpłatne zajęcia, warsztaty i wizyty studyjne, wprowadzające studentów na rynek pracy, w ramach dwóch ścieżek kariery do wyboru: korporacyjnej i nauczycielskiej.

Jeżeli wiążecie Państwo swoje plany zawodowe z pracą w edukacji lub w dużych, międzynarodowych firmach albo po prostu chcielibyście się przekonać i przyjrzeć z bliska na czym taka praca polega, poznać możliwości kariery, a także polepszyć swoje kompetencje na starcie, warto skorzystać z proponowanych zajęć. Zaświadczenie o uczestnictwie w Projekcie oraz nabyte nowe umiejętności z pewnością będą dodatkowym atutem podczas rekrutacji u przyszłych pracodawców.


Informacje dotyczące Projektu, warsztatów, rekrutacji oraz wymaganych dokumentów znajdują się na stronie: http://www.filg.uj.edu.pl/projekty/filolog-pracuje
 

REKRUTACJA TRWA DO 15 PAŹDZIERNIKA 2017 r.

 

BIURO PROJEKTU:

AL. MICKIEWICZA 9A, KRAKÓW – COLLEGIUM PADEREVIANUM, POKÓJ 322

CZYNNE WTORKI-ŚRODY- CZWARTKI od 10:00 do 13:00
EMAIL: rekrutacja.filolog.pracuje (at) uj.edu.pl

 

Zapraszamy!
Zespół Projektowy

Data opublikowania: 25.09.2017
Osoba publikująca: Tomasz Kwoka